Maandag 14 januari ontvingen we het bericht dat onze oud-penningmeester en lid Klaas Jan Beek op 83-jarige leeftijd is overleden.

Negen jaar geleden hebben we Klaas Jan leren kennen. Hij werd penningmeester van onze vereniging. Hij was een zeer vriendelijk persoon met een grote betrokkenheid voor de vereniging. Bij vrijwel alle themadagen en excursies was Klaas Jan aanwezig en toonde hij oprechte interesse in de leden die hij ontmoette. Klaas Jan was een meester in het goodwill kweken, wist mensen lid te maken van onze Vereniging en adverteerders aan ons te binden. Klaas Jans mening werd gerespecteerd vanwege zijn grote ervaring en deskundigheid.

Ook na zijn afscheid als penningmeester, vorig jaar maart, bleef Klaas Jan een trouw lid. Hij was trots op ‘zijn’ vereniging.

Wij zijn hem zeer dankbaar voor wat hij voor onze Vereniging betekend heeft.

 Het bestuur

 

Klaas Jan tijdens de opening van de vlindertuin, september 2018